Persoonlijk advies

Contact

Bij Paasgeschenken.nl kun je terecht voor al je paasgifts. Of het nu gaat om kleine giveaways of grotere paasgeschenken, wij hebben altijd een verrassend product! Vrijwel al onze producten kunnen gepersonaliseerd worden. Door middel van bedrukking of een eigen label kun je een persoonlijke boodschap overbrengen in je eigen huisstijl. Heb je nu vragen over jouw paasgeschenk of wil je een persoonlijk advies? Neem contact op en wij helpen je graag verder!

Je kunt ons op werkdagen per e-mail bereiken: verkoop@paasgeschenken.nl en per telefoon: 078 890 77 66.

Bezoekadres: Nieuwland Parc 11 G  |  2952 DA Alblasserdam   Postadres: Blikkenshop.nl  |  Postbus 329 2950 AH - Alblasserdam
Bankrelatie: Rabobank Drechtsteden  |  IBAN: NL85 RABO0 122474023  |  BIC: RABONL 2u  |  Kamer van Koophandel: 23082195  |  BTW nummer: NL8160.25.678.B01

Vragen voor het Sales team?

contact-rolf
Rolf - Teammanager Sales
Mail: rolf@fortunefactory.nl Bel: 078 - 890 77 66
contact-pim
Pim - Key Account Manager
Mail: pim@fortunefactory.nl Bel: 078 - 890 77 66
contact-ilona
Ilona - Campagne/Project Adviseur
Mail: ilona@fortunefactory.nl Bel: 078 - 890 77 66
contact-esmee
Esmee - Campagne/Project Adviseur
Mail: esmee@fortunefactory.nl Bel: 078 - 890 77 66

Vragen voor de directie of administratieve en financiële zaken?

contact-erik-jan
Erik Jan - Oprichter/Directeur
Mail: erik@fortunefactory.nl Bel: 078 - 890 77 66
contact-steven
Steven - Administratie
Mail: steven@fortunefactory.nl Bel: 078 - 699 08 41

Vragen over vormgeving of paasgeschenken.nl

contact-jasper
Jasper - E-commerce Manager
Mail: jasper@fortunefactory.nl Bel: 078 - 699 08 41
contact-jeanette
Jeanette - Grafische Vormgeving
Mail: jeanette@fortunefactory.nl Bel: 078 - 699 08 41
contact-maaike
Maaike - Online Marketeer / Grafische Vormgeving
Mail: maaike@fortunefactory.nl Bel: 078 - 699 08 41
contact-dave
Dave - E-commerce / Online Marketing
Mail: dave@fortunefactory.nl Bel: 078 - 699 08 41

Vragen over de Productie en Logistiek?

contact-ingrid
Ingrid - Manager Productie en Logistiek
Mail: magazijn@fortunefactory.nl
contact-chris
Chris - Assistent Productie en Logistiek
Mail: magazijn@fortunefactory.nl

Vragen, opmerkingen, wensen of suggesties?

Heb je vragen over een product, een opmerking of ben je op zoek naar persoonlijk advies? Neem contact met ons op via onderstaand formulier. Binnen één werkdag krijg je van ons een reactie.

Paasgeschenken.nl is onderdeel van

betaalmethodes